Hotel turniejowy

Hotel Marina Club

Zachwycająca swym pięknem warmińska przyroda, zamiłowanie do nowoczesnego designu, oraz wyjątkowe możliwości relaksu to główne atuty Hotelu Marina Club.

 

Hotel zlokalizowany jest nad  Jeziorem Wulpińskim, na niewielkim półwyspie w odległości 12 km od stolicy regionu Olsztyna. Zarówno wygląd hotelu, jak i panująca tu atmosfera doskonale współgrają z otaczającą naturalną przyrodą Warmii. Hotel dysponuje pokojami o zróżnicowanym standardzie oraz luksusowymi apartamentami. Z każdego pokoju można podziwiać piękny widok na jezioro Wulpińskie.

 

Na kompleks hotelowy składają się restauracja Portobello, lobby bar Caffe Portofino, tawerna przy jeziorze, a także nowoczesne centrum biznesowo-konferencyjne o łącznej powierzchni 800 m2 oraz centrum rekreacji i odnowy biologicznej Marina SPA.

 

W szerokiej ofercie Marina SPA każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki doświadczonym terapeutom Goście Marina SPA mogą poprawić stan swojej skóry, nadać jej młodszy i pogodniejszy wygląd, a przede wszystkim doświadczyć głębokiego relaksu. Właśnie w tym celu hotel oferuje również zabiegi orientale, wykonywane przez doświadczone masażystki z indonezyjskiej wyspy Bali. Wykonywane przez nie masaże łączą w sobie techniki jawajskie i balijskie, w których wykorzystuje się oddziaływanie dłońmi, a także elementy jogi.

Oferta specjalna dla uczestników turnieju MercedesTrophy 2017:

 

  • Cena pokoju jednoosobowego ze śniadaniem: 409 zł

  • Cena pokoju dwuosobowego ze śniadaniem: 469 zł

 

Rezerwacji w hotelu turniejowym Marina Club można dokonywać do 26 maja. Wszystkie rezerwacje będą z góry potwierdzane kartą kredytową lub przelewem. Po upływie  tego terminu nie gwarantujemy dostępności ani powyższych cen.

Oferta dotyczy rezerwacji w terminach:

  • 30.06-02.07 (2 noce)
  • 01.07-02.07 (1 noc).

 

Rezerwację można zgłaszać na poniższy adres mailowy:

ihumiecka@marinaclub.pl

 

Podczas turnieju gwarantujemy transfery na trasie pole-hotel, hotel-pole (odległość od pola Mazury Golf & CC ok 3,5 km).